Biz Kimiz?

Biz Kimiz? Hakkımızda

Sahip olduğu müşteri sayısı, sunduğu ürünlerin kalitesi ve çeşitliliği ile Türkiye’de e-ticaret oyuncuları arasında kısa sürede önemli bir yere sahip olan OvaShop; günden güne büyüttüğü ürün gamı ve genişlettiği ekibi ile çalışmalarına devam ediyor.

OvaShop; değişen tüketici alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak, çalışma modelini ve ürün gamını bu alışkanlıklara göre güncelliyor. Kişisel bakım, temizlik ve bebek ürünleri başta olmak üzere 600 ürün kalemine sahip olan OvaShop, bu ürünleri tüketicisiyle en doğru kanallar aracılığıyla ve en uygun fiyattan buluşturuyor.

Sağladığı fiyat avantajları ve iade garantili ürünleri ile sektöre girdiği ilk günden beri tüketicinin güvenini kazanan OvaShop, pazardaki payını büyütme hedefiyle işbirliklerini de sağlam temeller üzerine kuruyor. OvaShop iş ortakları arasında Amazon, Hepsiburada, Trendyol, Çiçeksepeti, Gittigidiyor, N11 yer alıyor.

İstanbul’da yer alan 6.750 m2 kapalı alana sahip lojistik deposunda, teknolojinin tüm imkanlarından faydalanarak, maksimum verimlilikle var gücüyle çalışıyor.

Sayılarla
Ovashop

+ 250.000
Toplam Müşteri Sayısı
+ 1000
Farklı Ürün
+ 1 milyon
Satılan Ürün Sayısı